Sie 15 2018

Impreza jak na plaży Malibu, czyli domowe przyjęcie nad basenem!

Published by at 1:06 pm under Sprzęt

chłodziarka do napojówUpały nie zawsze sprzyjają dobrej zabawie. Często kiedy z nieba leje się żar, rezygnujemy z organizowania imprez. Jednak jest na to rozwiązanie. Nie trzeba mieć murowanego, dużego basenu – wystarczy większy rozkładany lub dmuchany, aby umilić czas gościom w czasie upałów.

Przekąski i lody!

Na upalne dni nie sprawdzą się ciepłe i sycące dania. Dobrym rozwiązaniem będą przekąski na zimno, które można chwycić w rękę i zjeść na kilka kęsów:
– małe kanapki z bagietki
– babeczki i ciasteczka koktajlowe
– sushi
– koreczki
Można podać również lody, lecz jest to kłopotliwe, kiedy nie mamy bezpośredniego dostępu do zamrażalnika. W wysokich temperaturach lody szybko się topią.

Drinki i koktajle

Podczas upałów człowiek bardzo szybko się upija, dlatego w wypadku przyjęcia przy basenie, najlepiej zamiast shotów i piwa wybrać słabsze drinki i alkoholowe koktajle. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku dozownik do wódki, który pomoże odmierzyć odpowiednią ilość alkoholu dla każdego z gości. Dzień wcześniej można również przygotować zapas kostek lodu, choć lepszym rozwiązaniem będzie chłodziarka do napojów. Kostki lodu szybko się rozpuszczają i pogarszają smak drinków.

Ważne jest by w czasie upału, zwłaszcza nad basenem, nie przesadzić z alkoholem i cały czas dobrze się bawić!

Możliwość komentowania Impreza jak na plaży Malibu, czyli domowe przyjęcie nad basenem! została wyłączona